Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

Witaj

Witamy wszystkich na najlepszym forum o SRK i Kajol. Zapraszamy do rejestracji :)

SRK był na początku sceptyczny do filmu 'Fan'.

SRK był na początku sceptyczny do filmu 'Fan'.
http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/srk-faskep-1a.jpgBollywoodzka gwiazda Shahrukh Khan zagra podwójna rolę w nadchodzącym filmie Fan'. Aktor jest bardzo podekscytowany tym projektem ale był czas kiedy akor był nastawiony sceptycznie co do projektu filmu.

'Gdy Maneesh opowiedział kilka lat temu historię filmu to myślałem,że jest to bardzo trudne do wykonania,ponieważ nie była to podwójna rola a sobowtór. W tych czasach nie była tak dobrze rozwinięta technologia ani także nie był wystarczająco dojrzały,aby myśleć by zrobić z nim (Maneesh) coś twórczego. Wciąż pamiętam,że podczas pracy przy filmie Chennai Express poznałem Maneesha i postanowiliśmy iść na przód i zrobić ten projekt. I nawet mieliśmy wymaganą technologię.' oznajmił SRK podczas premiery traileru Fan'.

Film 'Fan' ma trafić do kin już 15 kwietnia 2016 roku.

Moviestalkies.com


Napisany przez asha | Komentarzy: 1 | Wysłany: 2016-03-02

'Kajol pracuje tylko wtedy,gdy jest szczęśliwa z tego co robi.' SRK

'Kajol pracuje tylko wtedy,gdy jest szczęśliwa z tego co robi.' SRK
http://static.sify.com/cms/image/kkfqWgfhjejsi.jpgMagiczna para Bollywood-SRK i Kajol- po latach wspólnej pracy i dostarczania magii na ekrany kin duet zagra w filmie Rohita Shetty 'Dilwale'.

Aktor został zapytany przez Hindustan Times o chemii pomiędzy nim i Kajol oznajmił:
'Kajol jest bardzo podobna do mnie,ponieważ pracuje tylko wtedy,gdy jest szczęśliwa z tego co robi. Byliśmy razem i rozmawialiśmy o tym jak 'po prostu naturalnie wykonujemy swą pracę'. Mamy zachowywać rzeczy proste. Nigdy nie myślę,że powinniśmy odtworzyć magię.'

Krainabollywood.dbv.pl


Napisany przez asha | Komentarzy: 0 | Wysłany: 2015-07-07

Film 'Raees' i 'Sultan' wydane zostaną na Eid 2016

Film 'Raees' i 'Sultan' wydane zostaną na Eid 2016
http://www.khabar.com/1112Bwood-SalmamSRK.jpg?w=400W Bollywood bęziemy świadkami wielkiej bitwy w Box Office na Eid 2016,kiedy film SRK 'Raees' będzie miał premierę tego samego dnia co film Salmana Khana 'Sultan'. Film 'Raees' wyreżyseruje Farah Akhtar i zostanie wyprodukowany przez Ritesh Sidhwani pod bannerem Excel Entertainment. Natomiast 'Sultan' zostanie wyprodukowany przez Aditya Chopra i film wystartuje pod bannerem Yash Raj Films.

Podczas ostatnich wydarzeń SRK został poproszony o komentarz na ten temat i oznajmił:
'Jestem podekscytowany tym zderzeniem,ale pozwól mi powiedzieć,że to nie jest starcie. Rok liczy 365 dni w tym 54 piątki a my robimy 200 filmów, więc musiało się zdarzyć,że niektóre filmy zostaną wydane w ten sam piątek. Większość osób,które biorą udział w obu filmach są rzeczywiście przyjaciółmi.Salman gra u Aditya,on produkuje ten film 'Sultan',Excel produkuje 'Raees' Red Chilli współprodukuje,a ja w nim gram.'

Na pytanie,czy biznes ucierpi na tym,że oba filmy trafią do kin tego samego dnia aktor odpowiedział:
'Tak absolutnie. Biznes będzie podzielony,ale Salman i ja jest tak dobrymi przyjaciółmi,że teraz robimy wszystko razem więc wydaje swe filmy razem. To nie jest starcie,ale myślę,że będą to filmy,które spotkają się i gdy dwa zespoły są zainteresowane to mamy wobec siebie wiele szacunku i miłości,więc będziemy teraz pracować,ponieważ mamy na to teraz najlepszy czas.'

Salman zagra zapaśnika w 'Sultan' natomiast SRK gra Gurajati Don w 'Raees'.

Krainabollywood.dbv.pl


Napisany przez asha | Komentarzy: 0 | Wysłany: 2015-07-07

SRK świętował 23 lat w Bollywood w towarzystwie swych dzieci.

SRK świętował 23 lat w Bollywood w towarzystwie swych dzieci.
http://static.dnaindia.com/sites/default/files/2015/06/26/349849-srk-23-years.jpgGwiazda Bollywood,która niedawno obchodził 23 lat w Bollywood postanowił ten dzień spędzić wraz ze swoimi dziećmi.

King Khan,który ma trojkę dzieci-Aryan, Suhana i Abram-na swym Twitterze napisał,że ten dzień spędził w ramionach jego 'maluchów' i dodał,że to był najlepszy sposób,aby świętować spędzenie tyle czasu w sercach fanów.

'Spędzić dzień w ramionach swoich 'maluchów'. Może to najlepszy sposób aby uczcić tak wiele lat w sercach wszystkich.' napisał SRK na Twitterze.

Aktor obiecał również,że prześle wiadomość wideo,aby podziękować swym fanom. Napisał: 'A jutro zrobię filmik dziękując wszystkim osobiście.'

Aktora zobaczymy w filmach 'Raees' reżyserii Rahul Dholakia, 'Dilwale' reżyserii Rohit Shetty i 'Fan'.

Krainabollywood.dbv.pl


Napisany przez asha | Komentarzy: 0 | Wysłany: 2015-07-07

Sony Music nabył prawa do filmu 'Dilwale'

Sony Music nabył prawa do filmu 'Dilwale'
http://static.dnaindia.com/sites/default/files/styles/square_thumbnail/public/2015/06/16/347035-dilwale-kajol-srk.jpg?itok=FNxukqc8Słynny duet Bollywood SRK-Kajol zagrają razem w najnowszym filmie Rohit Shetty 'Dilwale' i dowiedzieliśmy się,że Sony Music nabył prawa do filmu.

Potwierdzając wiadomość Sanujeet Bhujabal (Dyrektor Marketingu Sony Music India) oznajmił:
'Nasze relacje z indyjską parą Bollywood zaczęła się od filmu 'Kuch Kuch Hota Hai' (1998) do 'Kabhi Khushi Kabhie Gham' (2001) następnie 'My Name Is Khan (2010) a teraz 'Dilwale' (2015) i się rozrasta. Hity muzyczne zostały wryte w umysły ludzi a film 'Dilwale' obiecuje więcej. Jest to świetna okazja aby współpracować z najlepszymi z branży. My wraz z Rohitem Shetty, Red Chillies i Pritam obiecują stworzyć muzyczną burzę w 2015 roku.'

Oprócz duetu SRK-Kajol zobaczymy również w głównych rolach Varun Dhawan i Kriti Sanon.

Krainabollywood.dbv.pl


Napisany przez asha | Komentarzy: 0 | Wysłany: 2015-07-07

'Bycie rozsądnym jest ważniejsze niż poczucie humoru.' SRK

'Bycie rozsądnym jest ważniejsze niż poczucie humoru.' SRK
http://www.bolegaindia.com/images/gossips/shahrukh-khan_post_1337330735.jpgAktor Bollywood SRK jest znany z dowcipów i gotowy do niegodziwych poczucia humoru przyznał niedawno podczas czatu z fanem na Twitterze,że z takim poczuciem humoru można wylądować w niejedne kłopoty.

Fan spytał aktora na Twitterze co jest ważniejsze od bycia rozsądnym i mieć poczucie humoru. Aktor oznajmił,że to jest ważne,aby być rozsądnym ale w jego opinii jest też wzmianka o tym,że poczucie humoru może wciągnąć nas w niejedne kłopoty.

W przeszłości SRK powiedział,że jego poczucie humoru może wpakować jego w sytuacje kłopotliwe,ponieważ wiele osób nie rozumie dowcipów.

'@iamsrk #asksrk co jest ważne? Bycie rozsądnym i mieć poczucie humoru?' napisał fan na Twitterze.

'@dhwani2993 Myślę,że bycie rozsądniejszym jest ważniejsze w dzisiejszym świecie... Poczucie humoru może powodować dla nas kłopoty.' odpowiedział aktor.

SRK będzie można zobaczyć w filmach 'Fan', 'Raess' w reżyserii Rahul Dholakia oraz 'Dilwale' w reżyserii Rohita Shetty.

Krainabollywood.dbv.pl


Napisany przez asha | Komentarzy: 0 | Wysłany: 2015-06-09

SRK zagra w reklamie do akcesorii łazienkowej?

SRK zagra w reklamie do akcesorii łazienkowej?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/bc/e5/8d/bce58d6330cdf5804b165de3a85abcae.jpgNajnowsze doniesienia mówią,że SRK podpisał kontrakt z jedną z firm zajmujących się akcesoriami łazienkowymi na Rs 15 crore.

'Po przeprowadzeniu badań okazało się,że SRK będzie idealną twarzą do promowania ich produktu. Odbyły się wstępne rozmowy z aktorem a teraz czekamy na decyzje.' oznajmia źródło.

Mówią również,że firma jest chętna by mieć aktora w swej brygadzie a niewiele gwiazd godzi się na reklamowanie akcesorii łazienkowych.

Inne źródło mówi: "Jego osobowość zawsze dodaje wartości do produktu i jego fanki pomogą w naszej kampanii reklamowej. Poza tym kobiety mają głos do wyboru takich akcesoriów. Gdy podpisze kontrakt będziemy przygotować do nakręcenia reklamy."

SRK nie komentuje w danej chwili.

Santabanta.com


Napisany przez asha | Komentarzy: 0 | Wysłany: 2015-04-15

Rohit Shetty potwierdza, że SRK i Kajol zagrają w 'Dilwale'

Rohit Shetty potwierdza, że SRK i Kajol zagrają w 'Dilwale'
http://greattelangaana.com/admin/news_img/1426303770_kajol-.jpgW ciągu ostatnich kilku miesięcy, pojawiło się wiele plotek na temat kolejnego filmu Rohita Shetty. Choć Shah Rukh Khan został już zatwierdzony do roli głównej, spekulacjom na temat tego, która gwiazda zagra u jego boku, nie było końca.

W dniu swoich urodzin (14 marca), reżyser ostatecznie potwierdził obsadę, ujawniając kolejne szczegóły filmu, zatytułowanego 'Dilwale': "Tak wiele zostało powiedziane na temat obsady tego filmu, oraz o wielu innych filmach, które rzekomo miałem wyreżyserować, że razem z Shah Rukhiem postanowiłem, że powinienem ogłosić to oficjalnie i tym samym położyć kres wszystkim plotkom." mówi Rohit, dodając: "W moim filmie Shah Rukh zagra z powracającą na ekrany Kajol, obok nich zagrają Varun Dhawan i Kriti Sanon. To nie jest remake Hum (1991) lub jakiegokolwiek innego filmu. Zostanie on wydany na Święta."

Shah Rukh niedawno wspomniał, że film będzie z gatunku akcji, ale Rohit nie chce go osadzić w jednym, konkretnym gatunku. "To pełnowartościowa rozrywka i nie chciałbym sklasyfikować tego jako tylko film akcji lub komedię. To film rodzinny, który będzie miał wszystko." mówi, dodając: "Wziąłem na siebie ogromną odpowiedzialność, obsadzając w swoim filmie Kajol (która powraca po długim czasie) u boku SRK. Jedyne, co mogę zrobić, to pracować naprawdę ciężko."

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się 20 marca. Fragmenty scen z Varunem i Kriti będą filmowane jako pierwsze, po tym czasie, do obsady dołączą Shah Rukh i Kajol. Rohit dodaje: "Varun jest fantastycznym aktorem, a on już udowodnił swoją wszechstronność w filmach, które do tej pory zrobił. Co do Kriti, widziałem ją w 'Heropanti' (2014), widać, że jest bardzo pewną siebie aktorką. Kolejny plus, to świeża, nowa para, więc nie mogę się doczekać, aby z nimi pracować."

Zapytany o swoje plany urodzinowe, reżyser odpowiedział, że nie ma nic szczególnego w planach. "Jak niemal w każde swoje urodziny, będę pracował" mówi.

Bollywood.pun.pl by Shona


Napisany przez asha | Komentarzy: 0 | Wysłany: 2015-03-16

SRK gratuluje Maneesh Sharma za film 'Dum Laga Ke Haisha'

SRK gratuluje Maneesh Sharma za film 'Dum Laga Ke Haisha'
http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/msh-srka-1.jpgFilm YRF 'Dum Laga Ke Haisha',który miał premierę w poprzedni piątek (27.02) dostał entuzjastyczne recenzje od krytyków i przemysłu ale również otrzymał ogromne uznanie od publiczności. YRF po raz pierwszy wydał taki film bo był bardzo przekonany co do fabuły filmu.

SRK,który pracuje z Maneesh Sharma przy najnowszym projekcie 'Fan' widział fragmenty filmu i bardzo go polubił. Napisał Maneesh,że chcę wkrótce zobaczyć cały film.

Dum Laga Ke Haisha opowiada ujmującą historię Prema i jego żony Sandhya próbują znaleźć miłość i akceptację wobec siebie.

Moviestalkies.com


Napisany przez asha | Komentarzy: 0 | Wysłany: 2015-03-02

SRK pokazuje wygląd Raj z DDLJ po 20 latach.

SRK pokazuje wygląd Raj z DDLJ po 20 latach.
http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/shahrukhkhan/shahrukhkhan-421.jpgAktor SRK,który zagrał w filmie DDLJ obchodził 1000 tydzień w kinie Maratha Mandir w piątek (12 grudnia) podzielił się wczoraj na Twitterze nowym wyglądem Raja po tylu latach.

"Próbuję pokazać jak Raj wygląda po 20 latach. Torba i ja jestem oryginalny z filmu... uśmiech jest od dzisiaj na 1000 tydzień! " napisał SRK na swym Twitterze.

Na zdjęciu widać SRK z plecakiem,który miał w filmie a na nosie okulary z Wayfarers i jego słynny uśmiech.

Para SRK i Kajol,który zagrali Raja i Simran w debiucie reżyserskim Aditya Chopra byli obecni wczoraj na konferencji z mediami w Maratha Mandir,gdzie odbył się specjalny pokaz filmu DDLJ.

Moviestalkies.com


Napisany przez asha | Komentarzy: 0 | Wysłany: 2015-01-11

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tdisland.pun.pl www.poli2010.pun.pl www.elitepl.pun.pl www.internat.pun.pl www.brainiac2.pun.pl