Forum o SRK i Kajol

Zapraszamy stań się jednym z Nas

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
Witam chciała bym bardzo serdecznie zaprosić Was do dołączenia do polskiej grupy SRK założoną przez Naszą użytkowniczkę simran-aliya-khan oto link do grupy https://www.facebook.com/groups/303923736481235/ Serdecznie zapraszam.

#1 2010-05-08 15:01:50

 Priyusia

Moderator

11594656
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 529
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shah Rukh
Ulubiona aktorka: Kajol
Ulubiony film: K3G
Ulubiona para filmowa: Kajol&Shah Rukh
Opis: Phir bhi dil hai hindustani
WWW

Salaam Namaste

http://bollywood.pl/filmy/plakaty/13.jpg

Fabuła:
Zakochać się - to nic trudnego. Być w związku - to wyzwanie. Nick (Saif Ali Khan) i Ambar (Preity Zinta) mieszkają w Melbourne. On jest szefem kuchni w dobrze prosperującej restauracji, z wykształcenia architektem. Ona pracuje w stacji radiowej i studiuje medycynę. Młodzi, zdolni, atrakcyjni - razem mogą stworzyć idealną parę, jednak oboje się nienawidzą. Na ślubie przyjaciółki Ambar coś między nimi iskrzy. Wynajmują razem mieszkanie, ale mieszkają w oddzielnych pokojach...
Porywająca komedia, pełna humoru i świetnych piosenek.

O filmie

Salaam Namaste jest pierwszym filmem bollywoodzkim, który w całości powstał w Australii.
Reżyser Siddharth Anand pojawia się pod koniec filmu jako kierowca taksówki, którą jedzie Ambar.
Scenariusz Salaam Namaste do złudzenia przypomina ten z Nine Months - Dziewięć Miesięcy (1995) z Hugh Grantem i Julianne Moore.

żródło: bollywood.pl

Moja recenzja:
Salaam namaste, to jeden z moich ulubionych filmów. Pierwszy raz obejrzałam do około 2 lat temu i od razu mi się spodobał. Czy pamiętam wrażenia przed filmem? Nie za bardzo. Wiedziałam tylko, że to jest bollywoodzka komedia, a w rolach głównych obsadzono Preity Zintę i Saifa Ali Khana. 

Do nie dawna uważałam Salaam Namaste za największą komedię z Bollywood. Teraz już mnie odstąpiłam od tego twierdzenia, bo Ishq i Dostana są o wiele śmieszniejsze. Rozśmieszyły mnie tylko... hmm... 2 sceny. Na początku, Amber kontra Nick, czyli Amber-Hamber i Nickil Arora. I na końcu, poród. Abhishek, chyba najbardziej w całym bolly nadaje się do komedii.

Historia jest moim zdaniem nie do końca przewidywalna. Owszem, można się domyślić, że się w sobie zakochają po pierwszym ich spotkamu, a że Nick zdecyduje się na ślub, bo tej scenie w barze ze Stellą. Ale tak w ogóle nie da się zgadnąć całości.

Salaam Namaste jest przykładem współczesnego Bollywoodu. Nie brakuje tu pocałunków, a i nawet zdaża się sex, co było by nie do pomyślenia np. w Żonie dla zuchwałych, czy w Bazigaarze. Nigdy nie powiedziała bym, że Salaam Namaste jest z 2005 roku. Wydaje się o wiele nowszy, ale inny niż te najnowsze. Sama nie wiem, jakie filmy bardziej mi się podobają. Czy te nowsze, których akcja dziele się zazwyczaj po za ich ojczyzną, Indiamii, i w których jest za mało kultury hinduskiej, te przypominają mi Hollywood, czego nie znaszę; czy te starsze, dosłownie z Indii, wielu hindusów, hindusek, hinduskich tańcow, hinduskich śpiewów, hinduskiej muzyki,hinduskich klimatów, hinduskich kolorów, hinduskiej kultury, hinduizmu i wszystkiego, wszystkiego co jest choć trochę związane z Indiami. Minusem tych nowszych jest to, jak już wspomniałam powiązanie z Hollywood, natomiast starszych, nie dzisiejszość.  I również oczywiście tu, jak we wszystkim zdarzają się wyjątki, i są filmu pół na pół, między innymi, mój ulubiony Czasem słońce, czasem deszcz.

W rolach głównych moi ulubieńcy, Preity Zinta i Saif Ali Khan. A tym, jak bardzo lubię Preity, chyba nie myszę pisać, bo każdy ją uwielbia. Ona ma coś takiego w sobie (tego na pewno nie ma Rani Mukherjee!) , że jest uwielbiana i szybko zyskuje fanów. Saifa na początku nie lubiłam, bo jakoś mnie do siebie zrażał. tak poprostu, ale teraz jest w moim rankingu ulubionych aktorów na trzecim miejscu. Bardzo fajnie  tutaj zagrali. Preity jako ambitna i niezależna, a jednocześnie wesoła i pogodna Amby-studentka medycyny i DJ-ka stacji radiowej Salaam Namaste. Saif był raczej samolubnym pedańcikiem, który z czasem zmienił się z niezłego idiotę  (co udowadnił, gdy tak potraktował Amber, gdy się dowiedział, że ta nie usunęła dziecka) w szanującego swoją rodzinę człowieka. Nick był też wykształcony, bo skończył studia poźniej realizował swoją największą pasję, czyli gotowanie, jako szef kuchni.

Muzyka w Salaam Namaste to nie jest specjalne jakieś dzieło, ale i tak mnie się bardzo podobała. Była miła dla ucha i w ogóle, fajna. Moją ulubioną piosenką jest? Hmm... Wszystkie były cudowne. Może jednak najlepszą była ta tytułowa, czyli Salaam Namaste. I Whats goin` on.


http://img191.imageshack.us/img191/731/baazigar01.jpg

Offline

 

#2 2010-05-09 07:34:48

 Priyanka

Zakochana w SRK i Kajol

26195698
Skąd: Elbąg
Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 3167
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh Khan
Ulubiona aktorka: Pryianka Chopra / Kajol
Ulubiony film: K3G,Don,KANK,MNIK,KHNH, i inne
Ulubiona para filmowa: Priyanka i SRK/ Kajol i SRK
Opis: :)
WWW

Offline

 

#3 2010-05-09 12:11:25

 Kajolanka

Administrator

46231071
Skąd: Okolice Chełma
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 2351
Punktów :   
Ulubiony aktor: SRK,John,Saif,Imran i Akshay
Ulubiona aktorka: Kajol i Rani
Ulubiony film: Coś się dzieje,I Hate Luv Stor
Ulubiona para filmowa: SRK i Kajol,SRK i Rani
Opis: Dziękuje za to że jesteście
WWW

Re: Salaam Namaste

Świetny film


http://i54.tinypic.com/1p71o5.jpg

Offline

 

#4 2010-05-09 12:49:38

 Avantika

Moderator

286365
Skąd: mam w sobie to coś? :D
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 3461
Punktów :   25 
Ulubiony aktor: Only and One King Khan <33
Ulubiona aktorka: Kareena | Rani
Opis: opisujący opisowość opisu xDD
WWW

Re: Salaam Namaste

Rewelacyjny.
Jeden z moich ulubionych. ;]


http://img580.imageshack.us/img580/3306/sigtyyy4.jpg
KKR - King Khan Rocks!
Forum Króla - KingKhan
blog Zapraszam!

Offline

 

#5 2010-05-09 17:49:26

 PriyaIndie18

Rizwan

9737555
Skąd: Białystok <Indie>
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 1254
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahid, SRK
Ulubiona aktorka: Preity, Kajol
Ulubiony film: JWM, DBH
Ulubiona para filmowa: SRK&Preity, Shahid & Kareena
Opis: Żyj jakby jutra nie było!!!
WWW

Re: Salaam Namaste

Uwielbiam ten film


http://img192.imageshack.us/img192/7684/beznazwy2o.jpg

Zapraszam na forum: www.shahid-kapoor.pun.pl

Offline

 

#6 2010-05-29 20:46:53

 asha

Administrator

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 1485
Punktów :   
Ulubiony aktor: Srk
Ulubiona aktorka: Preity Zinta
Ulubiony film: Kank
Ulubiona para filmowa: Srk&Preity
Opis: Miłość to przyjaźń
WWW

Re: Salaam Namaste

Fantastyczny film


http://s7b.directupload.net/images/user/090520/8y85kfhs.jpg
www.shahrukhkhan.ocom.pl

Offline

 

#7 2011-11-14 22:38:43

 monique7

Karan Arjun

Zarejestrowany: 2011-11-14
Posty: 56
Punktów :   
Ulubiony aktor: Only King ShahRukh Khan
Ulubiona aktorka: Kajol,Juhi,Rani,Kareena
Ulubiony film: KANK,MHN,RNBDJ,DDLJ,MNIK,V-Z
Ulubiona para filmowa: SRK&Kajol,SRK&Juhi, SRK&Rani
Opis: jak wyżej:)

Re: Salaam Namaste

Podpinam się;)film super

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nyguski.pun.pl www.metro-station.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.soulsocietylife.pun.pl www.pieroszki.pun.pl