Forum o SRK i Kajol

Zapraszamy stań się jednym z Nas

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
Witam chciała bym bardzo serdecznie zaprosić Was do dołączenia do polskiej grupy SRK założoną przez Naszą użytkowniczkę simran-aliya-khan oto link do grupy https://www.facebook.com/groups/303923736481235/ Serdecznie zapraszam.

#1 2010-05-26 19:27:20

 Kajolanka

Administrator

46231071
Skąd: Okolice Chełma
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 2351
Punktów :   
Ulubiony aktor: SRK,John,Saif,Imran i Akshay
Ulubiona aktorka: Kajol i Rani
Ulubiony film: Coś się dzieje,I Hate Luv Stor
Ulubiona para filmowa: SRK i Kajol,SRK i Rani
Opis: Dziękuje za to że jesteście
WWW

SRK o Kajol

SRK o Kajol

"Uh ... Jeżeli się nie mylę, Kajol była mężatką, gdy kręciliśmy Kuch Kuch Hota Hai. Tak, ona już była w związku małżeńskim, w tym czasie. Chemia jest ... wiesz, mam zrobić, będę robić sceny miłości, romantyczne sceny z każdą dziewczynę. Kajol i ja rozpoczynaliśmy prawie w tym samym czasie nasze kariery. Z Kajol mamy w pewnym zakresie komfort ze sobą. Rozwinęliśmy się razem, widzieliśmy nasze wzloty i upadki. W rzeczywistości Bóg jest wspaniałomyślny. Nasze filmy są tylko postrzegane jako hity. Co do małżeństwa, jestem żonaty, ona ma męża i jest cudowny. Musi być szczęśliwa w małżeństwie. "

"Wiesz, aktor nigdy nie jest gotowy na to, że przestanie być popularny. Wystarczy, że po pewnym czasie straci swoją pierwotną świeżość. Istnieją czasy, kiedy chcesz Kajol więcej. Ale jak długo będzie to trwało? Jestem pewien, że ona będzie fantastyczną aktorką."



"Zaczęliśmy od współpracy, a ona jest dla mnie chciałbym powiedzieć jak siostra. Ma do powiedzenia dziwne rzeczy, po wykonaniu najbardziej romantycznych scen w filmach. Niektórzy nie rozumieją mnie i Kajol. Ona rozumie moje poczucie humoru, mój sposób myślenia na temat miłości. Jest bardzo emocjonalną osobą i w rzeczywistości więcej w aktorstwo wkłada serca niż techniki. Możesz po prostu powiedzieć jej ... Kajol,chcę to zagrać tak... a czasem, jeśli mamy odmienne zdania, dyskutujemy i próbujemy spróbować czegoś innego. Więc to ułatwia nam pracę."

"Kajol jest atrakcyjna, ponieważ jest zabawna. Kobiety są zbyt sexy sprawiają że się ich boję i trudno mi się z nimi dogadać. Z Kajol mogę się śmiać."

"Gdy Kajol staje przed kamerą, nie liczy się to, co inni albo ona sama myślą o danej scenia. Ona tak nie pracuje. Jest niezwykle szczerą aktorką. Wierzy w rolę. Przeżywa ją. Jeśli nie, można dać jej najlepiej zaplanowaną i przemyślaną scenę, a on zupełnie ją zepsuje. Jest szczera. W bardzo prawdziwej scenie zagra dobrze. A w sztucznej- nie za bardzo. Widzom nadal się będzie podobać, ale dla niej to nie będzie naturalne. Rozumiem ją bo znam ją z wcześniejszych filmów."



"Myślę, że oboje czujemy się dobrze w swojej własnej skórze. Nigdy nie próbujemy się nawzajem przelicytować. Są rzeczy, które dobrze wyglądają w parach r11; kolczyki, buty, skarpetki, piżamy. Sądzę, że zdajemy sobie sprawę z tego, że sceny filmowe, w których występujemy indywidualnie, są fantastyczne, ale razem jesteśmy bezkonkurencyjni. Ona pracuje, bo ją to cieszy. Jest szczera, sumienna, niewinna, bardzo głośna, bardzo rozproszona i bardzo piękna r11; jest wszystkim tym, czym ja nie jestem. Jestem nudny, a nie naturalny. Jestem pracoholikiem, zawsze pod kontrolą. Nie kocham ludzi bezwarunkowo, tak jak ona."

"Jestem szczęśliwy, że jestem na okładce z Kajol,..."

"Nigdy wcześniej nie grałem w filmach o miłości. A Kajol nie przypomina typowej romantycznej bohaterki. Jest dość szalona. "

"Wierzy w coś i to robi. Nie martwi się, czy to jest właściwe, czy nie. Na planie zawsze mówi, co myśli i jak można zagrać daną scenę. Po prostu wczuwa się i gra. Fenomenalne jest w niej także, to choć ludzie tego nie rozumieją, że nie kręci ujęcia, w które nie wierzy. Jeśli starasz się ją zmusić, znienawidzi ciebie, to ujęcie i film. Nawet to, że żyje. "

P: "Czy Kajol jest najlepszą aktorką w kraju?"
A: "We wszechświecie!"

"Kajol jest drogą przyjaciółką. Jej rodzina i ma naprawdę słodkie dziecko. Bardzo chciałbym zrobić z nią film, ale zależy to od reżysera i producenta. "



P: "Jak mógłby Pan opisać swoją przyjaźni z Kajol?"
A: "No cóż, znaczenie naszej przyjaźni zdecydowanie wzrosło w ostatnich latach. Chyba bez siebie nie bylibyśmy dzisiaj gdzie jesteśmy! To naprawdę niesamowite, jak szybko czas mija, a ty nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego! "

P: "Lubisz pracę z Kajol?
A: "Och, tak, zdecydowanie! Mamy dużo zabawy ze sobą. I nigdy nie wyobrażałem sobie, że praca z nią może sprawiać tak wiele radości! To jest niesamowite! "

P:" Co naprawdę myślisz o Kajol?"
Odp: "Dobrze, Kajol jest kochana! Praca z nią to sama przyjemność, naprawdę świetnie się bawię! Sama jest bardzo wesoła, a to sprawia, że tą wesołością zaraża innych. Nie wierzę w jej krzyk ... chyba przed kamerą oczywiście! Sądzę, że ma potencjał. Ona inspiruje wszystkich koło siebie.. ... w tym mnie! "



"Czujemy się dobrze ze sobą. Nie potrzebujemy prób. Nie musimy omawiać wspólnych scen. Po prostu gramy. Ufamy sobie w pełni. Nie wiem, czy przejdziemy do legendy, ale tworzymy zgrany duet we wszystkich wspólnych filmach zwłaszcza w "Żonie...", który uczynił z nas romantyczną parę".

"Myślę, że każdy aktor, który myśli o sobie poważnie jako aktor powinien współpracować z innymi. Jeden jest Pan Bachchan, Naseeruddin Shah, Kamal Hassan, Paresh Rawal, Nana Patekar - są to jedne z niewielu innych. Wśród aktorek istnieją Sridevi, Madhuri Dixit, Juhi Chawla, Kajol"

"Kajol jest przekonująca w swoich rolach. I to jest tak trudne do zrobienia. Mówi tak przekonująco, że gdy ma powiedzieć, że ten facet jest zły i tak twierdzi, że dobrze odegrała kwestię. To wszyscy naprawdę w to wierzą. "



"Nie - Kajol nie może przejść w dowolnym miejscu. Kajol pozostanie na zawsze w sercu, we wspomnieniach. Myślę, że bez wyolbrzymiania mogę powiedzieć, że w naszych czasach kinematografii ona jest piękną legendą życia. "

"Nie chcę przesadzać i mówić, że oboje dobrze zagraliśmy, ale.. Nie znoszę gdy ludzie mówią o chemii między aktorami. Nie wierzę w to. Ponieważ razem zaczynaliśmy karierę, szanujemy swoje uczucia. Może nie siebie nawzajem czy jako przyjaciół. To sprawa marginalna, że jesteśmy przyjaciółmi, znamy się od zawsze. Chodzi o szacunek dla uczuć drugiej osoby. Możemy go nie mieć w stosunku do innych aktorów czy reżyserów. Gdy Kajol płacze wiem, że płacze szczerze. Myślę, że jest autentyczna. Jeśli gra smutną scenę, czuję, że jest smutno. I szanuję to, nawet jeśli to niewłaściwe. Ona czuje podobnie, gdy jej o czymś mówię. Jeśli mówię, że mi smutno, wie, że naprawdę tak myślę.



"Chodzi o uszanowanie uczuć drugiej osoby. Może to wynikać z naszej przeszłości czy sposobu życia. Patrzymy na siebie i staramy się uszanować nasze uczucia."

"Ona jest uczciwa, poważna, niewinna, bardzo głosna i bardzo piękna - posiada to wszystko czego ja nie mam. Kocha ludzi bezwarunkowo. A pracuje ponieważ to uwielbia."

"Myślę, że mamy powód do szczęścia. Zaczęliśmy od Baazigara a następnie zrobiliśmy Karan Arjun a potem Dilwale. Każdy z nich był większym hitem niż poprzedni. A potem zrobiliśmy Kuch Kuch Hota Hai. Więc myślę, że być może mamy właśnie szczęście do dobrych filmów. I uh, jest dość dziwne, że ... to cztery filmy czterech różnych reżyserów. Ona nie jest zwykłą znajomą. Myślę, że jest nam wygodne ze sobą. Zawsze możemy powiedzieć sobie o wszystkim."

"Dziękuje też prawdziwej bohaterce tego filmu, którą jest Kajol. Wszystkiego najlepszego, Kajol. Sądzę, że szczęście, które cię tu spotkało, to przedsmak tego, którego wkrótce doświadczysz. Niech cię Bóg błogosławi."



"Mieliśmy kręcić scenę, w której Kajol obchodzi samochód, a ja siedzę koło niego. Nie mogła się skoncentrować, krzyczała. Wziąłem ją na bok i nawrzeszczałem na nią. Czujemy się naprawdę dobrze razem."

P: "Jak to jest kręcić film z Kajol po dwuletniej przerwie?
A: "To jak stare czasy. Jakby nic się nie zmieniło. To świetna zabawa."

"Osobiście wierzę, że taka aktorka jak Kajol, która z natury jest znakomitą aktorką. Nigdzie się tego nie nauczyła. To u niej wrodzone. Najlepsze, że nawet tego nie wie. Nie uświadamia sobie tego. Gdy to do niej dociera, jest straszna. Jest tak dobrą aktorką, że rola dominująca jest dla niej doskonała. Bo nie wie, że jest dobrą aktorką. "

"Podoba mi się sposób ubierania Kajol. Może to nie pasuje do kryteriów dobrze ubranej osoby, ale lubię jej beztroski styl. "



"Myślę, że jest niesamowicie sexy. Ona bardzo dobrze wygląda, jest bardzo atrakcyjna, że ona nie - ona nie zdaje sobie z tego sprawy."

"Teraz nasze stosunki, oparte są na szacunku, godności i wsparciu to tworzy rzadko chemię na ekranie. "

"Ona ma otwarty umysł. Jest otwarta na uczenie się od innych. Jest to wysokiej jakości i uznana aktorka. Jest wielka jako aktorka, jak i przyjaciel. Dziś nie działa w filmach. Ale wciąż jesteśmy bliskimi przyjaciółmi i wymieniamy się poradami na temat rodzicielstwa. Nasza przyjaźń jest bezcenna, gdyż pozwala na wiele różnych zdań i opinii. Istnieją piękne jasności w naszych relacjach jeszcze nie ma wiele wspólnego podziwu, ale za to jest wsparcie i miłość".

"Gdybym nie spotkał Gauri i Kajol nie spotkała Ajay potem kto wie, co miałoby się stać!"



"Kiedy po raz pierwszy spotkałem ją na planie Baazigar, myślałem, że jest szalona! Ona przyszła krzyczała i piszczała. Była inna niż miała być bohaterka! Myślałem, że ktoś popełnił błąd. W rzeczywistości, Aamir przybył do mojego domu, by zapytać o Kajol.Wieczorem widzieliśmy tę dziewczynę na ekranie pełną magii. Ona jest naturalna, ale teraz osiągnęła wysokość naturalizmu. "

"Kajol oczywiście jest genialna."

"Obserwowano nas tak bardzo, że obecnie musimy ciężko pracować, aby pokazać miłość.W K3G na ekranie jesteśmy pełni miłości. Publiczność przyjmuje pary. Lubię to."

''Ona jest żyjącą legendą''

''Chciałbym mieć taką siostrę jak ona, jakoś by można pominąć jej niesforność; ona jest moim dzieckiem''



"Kajol i ja dzielimy to, co ludzie nazywają chemią na ekranie. Tak naprawdę lunimy razem pracować. "

''Ona jest córką cioci Tanujy, moją młodszą siostrą, nawet Gauri (żona) ją lubi''

''Nie sądzę, że chciałbym być aktorem bez Kajol, która stała się częścią moich filmów i mojego życia.''

"Kiedy pierwszy raz grałem z Kajol, uważałem ją za wariatkę. Za drugim razem też. I raczej jej się nie poprawia. Na plan następnego wspólnego filmu przyprowadzę psychologa. Ona jest zupełnie szalona."



"Nie powinno się wydatkować aż tyle energii, ile ja wkładam w moje role. To jest niedobre. Brakuje mi techniki. (pewnego dnia powiedziałem nawet Kajol, że powinniśmy obydwoje szybko nauczyć się technik aktorskich. Jeśli będziemy rprzeżywaćr1; każdą scenę, szybko się wypalimy)."

"Od Maniego nauczyłem się być sobą w prawdziwym graniu. Zastosowałem to w rKuch Kuch Hota Hair1; r11; jak w chwili, kiedy Kajol i ja siedzimy na ławce i po prostu rozmawiamy... to jedna z moich ulubionych scen. "



"Chciałbym wierzyć, że nie mam wrogów. Chciałbym także umrzeć wierząc, że Madhuri Dixit, Juhi Chawla, Kajol, Adi, Karan i Jai Mehta są moimi najbliższymi przyjaciółmi. Nie zadaję się z żadnym z nich publicznie, ale oni naprawdę wiedzą, że prywatnie jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, kiedy się z nimi widuję. "

"Nie ma między nami żadnej chemii. To całkowicie niewłaściwe słowo! Ciągle oboje się z tego śmiejemy. Nie wiem, czym jest owa chemia. Kajol tak samo. Karan z resztą też nie wie. Jeśli z kimś nie sypiasz, nie rozumiesz, co to znaczy chemia. A ja nie sypiam z żadną z moich partnerek z planu. Razem pracujemy i spędzamy świetnie czas, mówiłem to już milion razy. Myślę, że chemia to pojęcie ukute przez ludzi z zewnątrz r11; być może wygląda to tak na ekranie. Ja tego nie wiem, bo jestem wewnątrz tego ekranu. Kiedy oglądam siebie i Kajol w filmie, to bardziej widzę w tym to, co prywatnie robiliśmy przed daną sceną, niż samą właściwą scenę. Czasem krzyknę na nią, bo jest młodsza. Naprawdę bardzo, bardzo mnie denerwuje. Kiedy zobaczysz nas razem na planie, gdy na nią krzyczę, to wtedy zrozumiesz, że nie ma tutaj żadnej chemii!"



"Uwielbiam pracować z Kajol i Karanem."

"Czuję się jak w domu, kręcąc znów z Kajol po sześciu latach. Jest tak samo szalona i zabawna jak przedtem. Cała ta chemia istnieje tylko w głowach ludzi, którzy nas oglądają. Oczywiście, ona uważa, że nie jestem już taki zabawny jak kiedyś. Ale to tylko z powodu mojej kontuzji i dlatego, ze gram człowieka z autyzmem. Na planie byłem trochę zamknięty w sobie. Podczas następnej tury zdjęć będę ją bardziej rozśmieszał..."

"Tak, wiem, że tak mówi. W "My Name Is Khan" jest scena pogrzebu, nasi przyjaciele nie żyją, a Kajol trzyma mnie mocno. Cierpię na autyzm, siedzę w czarnym garniturze. I nagle nałożyłem przyciemniane okulary, pokazuję jej, żeby zrobiła to samo i spontanicznie zaczęliśmy odgrywać "Matriksa" i "Facetów w czerni". Sprawiło to nam dużo więcej przyjemności, niż odgrywana scena. Karan ciągle łazi i coś gada. Mówimy mu: "Och, zamknij się. Jeśli wszystko jest OK, to pozwól nam iść do domu." Przyjaźń moja i Kajol jest wspaniale zwyczajna - dlatego na ekranie wyglądamy razem nadzwyczajnie."



http://www.srkajol.ubf.pl/forum/viewthr … hread_id=4


http://i54.tinypic.com/1p71o5.jpg

Offline

 

#2 2010-05-26 19:55:31

 Avantika

Moderator

286365
Skąd: mam w sobie to coś? :D
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 3461
Punktów :   25 
Ulubiony aktor: Only and One King Khan <33
Ulubiona aktorka: Kareena | Rani
Opis: opisujący opisowość opisu xDD
WWW

Re: SRK o Kajol

Wszystko to czytałam już tyle razy..

Ale chyba mi się nie znudzi.. xD


http://img580.imageshack.us/img580/3306/sigtyyy4.jpg
KKR - King Khan Rocks!
Forum Króla - KingKhan
blog Zapraszam!

Offline

 

#3 2010-05-26 21:39:37

 Kajolanka

Administrator

46231071
Skąd: Okolice Chełma
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 2351
Punktów :   
Ulubiony aktor: SRK,John,Saif,Imran i Akshay
Ulubiona aktorka: Kajol i Rani
Ulubiony film: Coś się dzieje,I Hate Luv Stor
Ulubiona para filmowa: SRK i Kajol,SRK i Rani
Opis: Dziękuje za to że jesteście
WWW

Re: SRK o Kajol

"Nie sądzę,że chciał bym być aktorem bez Kajol,która stała się częścią moich filmów i mojego życia"
Pięknie to powiedział


http://i54.tinypic.com/1p71o5.jpg

Offline

 

#4 2010-05-26 22:31:45

 PriyaIndie18

Rizwan

9737555
Skąd: Białystok <Indie>
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 1254
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahid, SRK
Ulubiona aktorka: Preity, Kajol
Ulubiony film: JWM, DBH
Ulubiona para filmowa: SRK&Preity, Shahid & Kareena
Opis: Żyj jakby jutra nie było!!!
WWW

Re: SRK o Kajol

To prawda


http://img192.imageshack.us/img192/7684/beznazwy2o.jpg

Zapraszam na forum: www.shahid-kapoor.pun.pl

Offline

 

#5 2010-05-27 16:19:30

 Avantika

Moderator

286365
Skąd: mam w sobie to coś? :D
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 3461
Punktów :   25 
Ulubiony aktor: Only and One King Khan <33
Ulubiona aktorka: Kareena | Rani
Opis: opisujący opisowość opisu xDD
WWW

Re: SRK o Kajol

Bardzo ładnie.
Świetny jest.


http://img580.imageshack.us/img580/3306/sigtyyy4.jpg
KKR - King Khan Rocks!
Forum Króla - KingKhan
blog Zapraszam!

Offline

 

#6 2010-05-27 21:38:56

 Shalini

Administrator

7742473
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 1990
Punktów :   28 
Ulubiony aktor: Shahrukh, Saif, Surya
Ulubiona aktorka: Rani, Kajol, Preity, Deepika
Ulubiony film: Veer Zaara, Salaam Namaste
Ulubiona para filmowa: SRK&Kajol, Saif&Preity
Opis: I like blue :*

Re: SRK o Kajol

Wszystkie cytaty są piękne i od razu widać, że to prawdziwa przyjaźń
Ale ten cytat jest naprawdę niezły
"Kiedy pierwszy raz grałem z Kajol, uważałem ją za wariatkę. Za drugim razem też. I raczej jej się nie poprawia. Na plan następnego wspólnego filmu przyprowadzę psychologa. Ona jest zupełnie szalona." właśnie za to szaleństwo ją uwielbiam


http://i56.tinypic.com/2942xzs.png

Offline

 

#7 2010-05-27 22:35:08

 Kajolanka

Administrator

46231071
Skąd: Okolice Chełma
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 2351
Punktów :   
Ulubiony aktor: SRK,John,Saif,Imran i Akshay
Ulubiona aktorka: Kajol i Rani
Ulubiony film: Coś się dzieje,I Hate Luv Stor
Ulubiona para filmowa: SRK i Kajol,SRK i Rani
Opis: Dziękuje za to że jesteście
WWW

Re: SRK o Kajol

Super tekst
Ale On też jest warjatem
Jak My wszyscy


http://i54.tinypic.com/1p71o5.jpg

Offline

 

#8 2010-05-28 17:13:35

 Avantika

Moderator

286365
Skąd: mam w sobie to coś? :D
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 3461
Punktów :   25 
Ulubiony aktor: Only and One King Khan <33
Ulubiona aktorka: Kareena | Rani
Opis: opisujący opisowość opisu xDD
WWW

Re: SRK o Kajol

O tak ! cD Shahrukh też jest wariat... to może dlatego tworzą taką fajną chemię na ekranie..


http://img580.imageshack.us/img580/3306/sigtyyy4.jpg
KKR - King Khan Rocks!
Forum Króla - KingKhan
blog Zapraszam!

Offline

 

#9 2010-05-29 20:44:37

 asha

Administrator

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 1485
Punktów :   
Ulubiony aktor: Srk
Ulubiona aktorka: Preity Zinta
Ulubiony film: Kank
Ulubiona para filmowa: Srk&Preity
Opis: Miłość to przyjaźń
WWW

Re: SRK o Kajol

Bardzo ciekawie się wypowiada


http://s7b.directupload.net/images/user/090520/8y85kfhs.jpg
www.shahrukhkhan.ocom.pl

Offline

 

#10 2010-06-20 03:24:49

natasza4400

Żona dla zuchwałych

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 531
Punktów :   

Re: SRK o Kajol

Srk i Kajol tworzą świetną ekranową parę.


http://www.nakshatranights.com/gallery/albums/wallpapers/normal_nakshatranights_w_shahrukhkhan_kajoldevgan.png

Offline

 

#11 2010-06-20 14:21:04

 Kajolanka

Administrator

46231071
Skąd: Okolice Chełma
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 2351
Punktów :   
Ulubiony aktor: SRK,John,Saif,Imran i Akshay
Ulubiona aktorka: Kajol i Rani
Ulubiony film: Coś się dzieje,I Hate Luv Stor
Ulubiona para filmowa: SRK i Kajol,SRK i Rani
Opis: Dziękuje za to że jesteście
WWW

Re: SRK o Kajol

Tak zgadzam się i za to Ich kocham


http://i54.tinypic.com/1p71o5.jpg

Offline

 

#12 2010-06-21 10:45:35

natasza4400

Żona dla zuchwałych

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 531
Punktów :   

Re: SRK o Kajol

Ja również ich kocham co prawda inne pary tez są świetne ale ja wole tą bo zawsze najlepiej wychodzi im gra aktorska we dwójkę


http://www.nakshatranights.com/gallery/albums/wallpapers/normal_nakshatranights_w_shahrukhkhan_kajoldevgan.png

Offline

 

#13 2010-07-09 15:13:15

 Veera

Zaznajomiony

Skąd: Wieszowa
Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 246
Punktów :   

Re: SRK o Kajol

Ależ SRK się rozgadał na temat Kajol
Ja bym mogła powiedzieć tyle samo albo nawet i więcej


http://i44.tinypic.com/2zno39e.jpg

Offline

 

#14 2010-11-02 17:27:18

 Priya_12

Karan Arjun

Skąd: Ciałem Kraków, sercem Indie <3
Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 116
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahrukh :*
Ulubiona aktorka: Kajol, Kareena, Juhi
Ulubiony film: DDLJ, KHNH, Koyla, Karan Arjun
Ulubiona para filmowa: Srk i Kajol, Srk i Juhi
Opis: "Love is Friendship"
WWW

Re: SRK o Kajol

Ależ oni się kochają

Ona jest uczciwa, poważna, niewinna, bardzo głosna i bardzo piękna - posiada to wszystko czego ja nie mam.

Co?! Jak to On tego nie posiada? On nie widzi jaki jest piękny?

Ostatnio edytowany przez Priya_12 (2010-11-02 17:30:26)


http://jpgki.pl/images/6hlbewiw9p34w00ie.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blackcompany.pun.pl www.gloriavictus.pun.pl www.zszz.pun.pl www.nhl-manager.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl