Forum o SRK i Kajol

Zapraszamy stań się jednym z Nas

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
Witam chciała bym bardzo serdecznie zaprosić Was do dołączenia do polskiej grupy SRK założoną przez Naszą użytkowniczkę simran-aliya-khan oto link do grupy https://www.facebook.com/groups/303923736481235/ Serdecznie zapraszam.

#1 2010-04-25 21:11:12

 Shalini

Administrator

7742473
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 1990
Punktów :   28 
Ulubiony aktor: Shahrukh, Saif, Surya
Ulubiona aktorka: Rani, Kajol, Preity, Deepika
Ulubiony film: Veer Zaara, Salaam Namaste
Ulubiona para filmowa: SRK&Kajol, Saif&Preity
Opis: I like blue :*

Cytaty

Jakie są Wasze ulubione cytaty z tego filmu?

"Przez tego jej ojca dostanę zawału!"

"Kobieta nie ma prawa składać obietnic, rodzi się tylko po to by poświęcać się dla mężczyzn."

– Kochasz mnie?
– Najbardziej ze wszystkich.
– Ufasz mi?
– Bardziej niż sobie."


"Wiem, co o mnie myślisz: że jestem hulaką i lekkoduchem. Ale nie jestem aż tak zepsuty. Jestem Hindusem i wiem, co to honor Hinduski. Nie potraktowałbym Cię tak nawet we śnie."

"Wierzę, że jeśli proszący ma czyste serce, prośba się spełni."

"Pamiętaj o jednym: przyjechałem tu tylko dla Ciebie i dopóki nie będziesz moja na wieki, nigdzie nie wyjadę."

A te kocham najbardziej

"W myślach mych pojawił się nieznany ktoś.
Jakiś cień przesuwa się przed oczami oknem mej duszy.
Ktoś puka do drzwi mego serca.
Głębokie czarne oczy, proszą mnie o mnie samą.
Linie na mych dłoniach układają się w czyjąś twarz.
Jego oddech, delikatny jak jedwab muska moje policzki.
We włosach czuję nadal, piękny zapach jego rąk.
Tak po raz pierwszy, w myślach mych pojawił się nieznany ktoś."


"W wielkim świecie zdarzają się drobne wpadki"

"Nie spłodziłem Cię po to, żebyś tak sobie brzdąkał do Księżyca. My nie patrzymy na Księżyc. My go zdobywamy."

"Zjawił się jak huragan i porwał mnie, jak suchy liść."


http://i56.tinypic.com/2942xzs.png

Offline

 

#2 2010-04-25 22:30:20

 PriyaIndie18

Rizwan

9737555
Skąd: Białystok <Indie>
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 1254
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shahid, SRK
Ulubiona aktorka: Preity, Kajol
Ulubiony film: JWM, DBH
Ulubiona para filmowa: SRK&Preity, Shahid & Kareena
Opis: Żyj jakby jutra nie było!!!
WWW

Re: Cytaty

Genialne cytaty


http://img192.imageshack.us/img192/7684/beznazwy2o.jpg

Zapraszam na forum: www.shahid-kapoor.pun.pl

Offline

 

#3 2010-04-26 18:58:58

 Avantika

Moderator

286365
Skąd: mam w sobie to coś? :D
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 3461
Punktów :   25 
Ulubiony aktor: Only and One King Khan <33
Ulubiona aktorka: Kareena | Rani
Opis: opisujący opisowość opisu xDD
WWW

Re: Cytaty

Rewelka ! :]

"Przez tego jej ojca dostanę zawału!" --> mina Szaruka bezcenna.D:


http://img580.imageshack.us/img580/3306/sigtyyy4.jpg
KKR - King Khan Rocks!
Forum Króla - KingKhan
blog Zapraszam!

Offline

 

#4 2010-04-27 13:01:37

 Bollywood-Malva

Tina

Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 871
Punktów :   

Re: Cytaty

hahaha! dobra!

Offline

 

#5 2010-07-22 09:07:19

 Shalini

Administrator

7742473
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 1990
Punktów :   28 
Ulubiony aktor: Shahrukh, Saif, Surya
Ulubiona aktorka: Rani, Kajol, Preity, Deepika
Ulubiony film: Veer Zaara, Salaam Namaste
Ulubiona para filmowa: SRK&Kajol, Saif&Preity
Opis: I like blue :*

Re: Cytaty

Dzisiaj odbyłam kolejny seans tego filmu i jakoś naszło mnie na cytaty
Oto kolejne perełki jakie udało mi się wyłapać

"Nie mamo to nie sen. Nigdy go nie spotkałam, ale on istnieje... on gdzieś jest"

"Wyjazd trwa tylko miesiąc. W tym czasie przeżyje całe swoje życie. Czy możesz mi podarować miesiąc mego życia, żeby mnie uszczęśliwić?"

"Pomyśl przez chwilę, że kogoś pokochałaś, że spotkałaś kogoś w pociągu i zakochałaś się... w kimś... we mnie. Zakochaliśmy się w sobie nawzajem. Co wtedy zrobisz? Wrócisz i poślubisz tego nieznajomego, a może odważysz się zostać ze mną? Co zrobisz?"

" - Nie chcę się znów spóźnić
- A ja chcę się spóźniać bez przerwy"

"Pamiętasz wiersz z mojego pamiętnika? Twarz ułożoną z linii na dłoniach, tego który miał stanąć naprzeciw mnie. Otóż zjawił się. Kiedy wyjeżdżałam wyraźnie widziałam swoją przyszłość. Przez miesiąc nacieszę się życiem, potem wrócę, pojadę do Indii i spędzę resztę życia z nieznajomym. Pogodziłam się z losem. Nie wiedziałam, że będzie inaczej. Zjawił się jak huragan i porwał mnie, jak suchy liść. Czytałam i słyszałam jaka bywa miłość, ale jej nie rozumiałam. Nawet wtedy, gdy pierwszy raz podał mi dłoń. Byliśmy razem tak długo, ale nadal nie rozumiałam. Dziś gdy żegnaliśmy się na dworcu, pierwszy raz poczułam, że już więcej się nie spotkamy. Odwróciłam się i patrzyłam jak odchodzi. Chciałam go zatrzymać, coś powiedzieć i coś usłyszeć. Nie zatrzymał się, ale zrozumiałam czym jest miłość i że odtąd będę marzyć tylko o nim. Nie wiem czy on mnie kocha... Wiem tylko, że jest moim życiem. Nie mogę należeć do nikogo innego. Kocham go, naprawdę.."

"Jutro Kuljeet włoży mi na ten palec pierścionek zaręczynowy. Wiesz czemu właśnie na ten? Bo żyła z niego biegnie wprost do serca. Dlatego mogę nosić tylko Twój pierścionek."

"W życiu zawsze będziesz miał do wyboru dwie drogi: dobrą i złą. Zła droga będzie łatwa, kusząca. Dobra droga będzie trudna, pełna niebezpieczeństw. Jeśli pójdziesz złą drogą być może na początku znajdziesz spełnienie, szczęście, ale ostatecznie przegrasz. Jeśli pójdziesz dobrą drogą, najpierw będziesz się ciągle potykał. Będziesz musiał stawić czoło problemom, ale ostatecznie zawsze zwyciężysz. Niech mama sama powie jaką drogę wybrałem"

"Nie chce zabrać jej siłą, lecz otrzymać w darze. Nie wykradać nocą, lecz odjechać z nią w blasku dnia. Skoro tu dotarłem wyjadę tylko z moją narzeczoną, ale dopiero wtedy gdy jej ojciec sam mi ją odda."

"Przepraszam, ten płacz to u was rodzinne?"

"- Kochasz mnie?... Ufasz mi?... Zatem to tylko kwestia czasu nim zabierzesz mnie na zawsze."

"Nie Simran, nie. Można uciec tylko od obcych. Dokąd uciekłabyś od swych najbliższych?"

"Ojciec ma rację. Jestem kłamcą, oszustem. Nawet jeśli kłamałem by zdobyć Ciebie, kłamstwo to kłamstwo. Ojciec ma rację, nie jestem Ciebie wart. Co z tego, że widzę tylko Twoją twarz? Co z tego, że pamiętam tylko Twoje imię? Ojciec ma rację jestem lekkoduchem. Jak mogłem myśleć o naszym ślubie? Co z tego, że lekkoduch kocha Cię jak szalony? Co z tego? Miłość to nie wszystko prawda? Ojciec ma rację Simran... ojciec ma rację"

"Nie przybyłem tu, żeby łamać serca. Tylko by je sobie zjednać. Być może czegoś mi brak bo do Twojego nie trafiłem."

" - Raj, gdzie Simran? Gdzie ona jest?
- Zjawi się tatku... zjawi się. Jej ojciec sam ją przyprowadzi. Będzie musiał."


Te podkreślone to moje ulubione, choć wszystkie kocham


http://i56.tinypic.com/2942xzs.png

Offline

 

#6 2010-07-23 15:58:59

 Nadiya

Domownik

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 1867
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shah Rukh Khan & Imran Khan <3
Ulubiona aktorka: Kajol
Ulubiony film: DDLJ/KKHH/MNIK/K3G
Ulubiona para filmowa: SRK & Kajol/Saif & Rani
Opis: Uśmiechnij się! :D

Re: Cytaty

Piękne cytaty, uwielbiam ten film, a wiersz który Kajol czyta z pamiętnika na początku filmu jest niesamowity


Someone… Somewhere… is made for you.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mazdatuning.pun.pl www.mlawaelektronika.pun.pl www.2008menedzer.pun.pl www.4skme.pun.pl www.manager11.pun.pl