Forum o SRK i Kajol

Zapraszamy stań się jednym z Nas

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
Witam chciała bym bardzo serdecznie zaprosić Was do dołączenia do polskiej grupy SRK założoną przez Naszą użytkowniczkę simran-aliya-khan oto link do grupy https://www.facebook.com/groups/303923736481235/ Serdecznie zapraszam.

#1 2015-03-16 21:59:15

 asha

Administrator

31860890
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 1485
Punktów :   
Ulubiony aktor: Srk
Ulubiona aktorka: Preity Zinta
Ulubiony film: Kank
Ulubiona para filmowa: Srk&Preity
Opis: Miłość to przyjaźń
WWW

Rohit Shetty potwierdza, że SRK i Kajol zagrają w 'Dilwale'

Rohit Shetty potwierdza, że SRK i Kajol zagrają w 'Dilwale'
http://greattelangaana.com/admin/news_img/1426303770_kajol-.jpg



W ciągu ostatnich kilku miesięcy, pojawiło się wiele plotek na temat kolejnego filmu Rohita Shetty. Choć Shah Rukh Khan został już zatwierdzony do roli głównej, spekulacjom na temat tego, która gwiazda zagra u jego boku, nie było końca.

W dniu swoich urodzin (14 marca), reżyser ostatecznie potwierdził obsadę, ujawniając kolejne szczegóły filmu, zatytułowanego 'Dilwale': "Tak wiele zostało powiedziane na temat obsady tego filmu, oraz o wielu innych filmach, które rzekomo miałem wyreżyserować, że razem z Shah Rukhiem postanowiłem, że powinienem ogłosić to oficjalnie i tym samym położyć kres wszystkim plotkom." mówi Rohit, dodając: "W moim filmie Shah Rukh zagra z powracającą na ekrany Kajol, obok nich zagrają Varun Dhawan i Kriti Sanon. To nie jest remake Hum (1991) lub jakiegokolwiek innego filmu. Zostanie on wydany na Święta."

Shah Rukh niedawno wspomniał, że film będzie z gatunku akcji, ale Rohit nie chce go osadzić w jednym, konkretnym gatunku. "To pełnowartościowa rozrywka i nie chciałbym sklasyfikować tego jako tylko film akcji lub komedię. To film rodzinny, który będzie miał wszystko." mówi, dodając: "Wziąłem na siebie ogromną odpowiedzialność, obsadzając w swoim filmie Kajol (która powraca po długim czasie) u boku SRK. Jedyne, co mogę zrobić, to pracować naprawdę ciężko."

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się 20 marca. Fragmenty scen z Varunem i Kriti będą filmowane jako pierwsze, po tym czasie, do obsady dołączą Shah Rukh i Kajol. Rohit dodaje: "Varun jest fantastycznym aktorem, a on już udowodnił swoją wszechstronność w filmach, które do tej pory zrobił. Co do Kriti, widziałem ją w 'Heropanti' (2014), widać, że jest bardzo pewną siebie aktorką. Kolejny plus, to świeża, nowa para, więc nie mogę się doczekać, aby z nimi pracować."

Zapytany o swoje plany urodzinowe, reżyser odpowiedział, że nie ma nic szczególnego w planach. "Jak niemal w każde swoje urodziny, będę pracował" mówi.

Bollywood.pun.pl by Shona


http://s7b.directupload.net/images/user/090520/8y85kfhs.jpg
www.shahrukhkhan.ocom.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4skme.pun.pl www.mlawaelektronika.pun.pl www.2008menedzer.pun.pl www.mistrzowiewf.pun.pl www.manager11.pun.pl