Forum o SRK i Kajol

Zapraszamy stań się jednym z Nas

Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
Witam chciała bym bardzo serdecznie zaprosić Was do dołączenia do polskiej grupy SRK założoną przez Naszą użytkowniczkę simran-aliya-khan oto link do grupy https://www.facebook.com/groups/303923736481235/ Serdecznie zapraszam.

#1 2010-07-30 20:26:30

 kajol i shahrukh khan

Karan Arjun

Skąd: Lodz
Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 91
Punktów :   
Ulubiony aktor: Srk
Ulubiona aktorka: Kajol,Rani ,Juhi itp.
Ulubiony film: K3g,KKHH ,DDLJ itp .
Ulubiona para filmowa: Kajol i shahrukh khan
WWW

Arjun: "Jestem wielkim fanem Kajol"

http://img13.imageshack.us/img13/6141/still16610733848.jpg

Po wsytępie w Kabhi Alvida Na Kehna, Karan podniósł pozycję Arjuna obsadzając go w głównej roli męskiej w We are family…

Kręcenie filmu było świetną zabawą. Kiedy Siddharth, reżyser, przyszedł do mnie z zapewniał, że nie jest to wierna kopia oryginału.

Byłem poruszony scenariuszem, który mi przeczytał, mogłem dostrzec różne punkty widzenia mówi Arjun, który w filmie gra u boki dwóch kobiet.

Aktor nie grał do tej pory z Kajol i Kareeną, które znane są z tego, że kradną wszystkie sceny i skupiają na sobie uwagę. Nic dziwnego, że Arjun musiał przyłożyć się do roli.

Jestem wielkim fanem Kajol, praca z nią była fantastyczna. Ona jest tak dobra.
Z drugiej strony praca z Kareeną również była niesamowita. Kareena jest w takim momencie swojego życia, gdzie wspaniale wykonuje swoją pracę. Całe podejście i energia przy pracy są zaraźliwe.
Jest też w filmie troje wspaniałych dzieci, z którymi uwielbiam pracować, stworzyliśmy razem świetny zespół.

W rzeczywistości w porównaniu do hollywoodzkiego oryginału, wersja Siddhartha jest o wiele bardziej złożona. Film jest jego interpretacją tego jak „STEPMOM” powinno wyglądać , dodaje aktor.



www.kajoldevgan.pun.pl

Offline

 

#2 2010-08-03 12:27:14

 Nadiya

Domownik

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 1867
Punktów :   
Ulubiony aktor: Shah Rukh Khan & Imran Khan <3
Ulubiona aktorka: Kajol
Ulubiony film: DDLJ/KKHH/MNIK/K3G
Ulubiona para filmowa: SRK & Kajol/Saif & Rani
Opis: Uśmiechnij się! :D

Re: Arjun: "Jestem wielkim fanem Kajol"

Każdy jest fanem Kajol, więc ja się Arjunowi nie dziwię


Someone… Somewhere… is made for you.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.realfootbal.pun.pl www.0online.pun.pl www.gta.pun.pl www.typennington.pun.pl www.transportpk.pun.pl